Ceramika Color - producent płytek ściennych i podłogowych

Biuro oraz zakład produkcyjny mieszczą się w Kopaninach k/Końskich w woj. świętokrzyskim.

W naszych zakładach produkujemy płytki ścienne w technologii dwukrotnego wypału w formatach 20X20, 20x25, 20x40, 25x40, 20x60, 25X60, 25X75. Do naszych wyrobów oferujemy dekoracje ceramiczne oraz gres szkliwiony firmy Stargres.

Duży nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów, czego potwierdzeniem są uzyskane Atesty PZH; Zakładu Higieny Komunalnej oraz Zakładu Ochrony Radiologicznej i Radiobiologii oraz Certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki o zgodności naszych wyrobów z Polską Normą. Rosnące wymagania naszych klientów zaspokajamy poprzez inwestycje w rozwój technologiczny oraz techniczny - wykorzystujemy do produkcji surowce i półprodukty najwyższej jakości, modernizujemy istniejący park maszynowego, a także inwestujemy w nowe urządzenia.

Aby ułatwić dostęp do naszych wyrobów, od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa, współpracujemy z największymi sieciami marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz jak: Castorama, Leroy Merlin, OBI, a także z szeroką siecią naszych partnerów hurtowych na terenie całego kraju. Dzięki temu nasze wyroby dostępne są w wielu punktach na terenie całego kraju.